Житомирська хвиля

Житомирська хвиля

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Житомирська хвиля » Новини житомирщини » Магазин тканин


Магазин тканин

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

Порадьте будь ласка хороший магазин тканин, щоб можна було замовити матеріали для роботи в ательє.
Буду вдячна за поради.

0

2

Я знаю один магазин від виробника Текстиль Контакт.  Тут можна замовляти тканину та фурнітуру як гуртом, так і в роздріб.
Ви дивіться сами каталог їх продукції, до речі, в них в магазинах не тільки власне виробництво, але й є товари від партнерів.
Більше ніж 30 тис найменувань - ви уявляєте? Я більшого магазина не бачив.

https://tk.ua/media/cache/img/news_thumb_list/uploads/images/KML8J5WLJxKKCxUPy50Fww.jpeg

0

3

Круто! Я теж знаю компанію ТК, в них дійсно класні пропозиції

0

4

Я стою перед одним із найважливіших виборів у своєму житті – вибором тканини для своєї весільної сукні. Я шукаю не просто матеріал, а чарівну тканину, яка зробить мене королевою на моєму весіллі. Я мрію про елегантність, ніжність та унікальність. Хочу, щоб моя сукня була не лише красивою, але й відображала мою індивідуальність та стиль. Де я можу знайти такий матеріал? Можливо, ви знаєте магазини або ательє, де пропонують широкий вибір високоякісних тканин для весільних суконь?

0

5

Я розумію ваше бажання мати сукню, яка б відображала вашу унікальність та елегантність. Тканину замовити http://www.wed-style.com.ua/ua/ – це не просто вибір матеріалу, це вибір настрою, який ви хочете створити на ваше весілля. Я раджу вам відвідати сайт, де ви знайдете широкий асортимент тканин для весільних суконь. Тут можна не лише купити тканину для плаття, але й отримати консультацію щодо вибору. Важливо вибрати таку тканину, яка буде не тільки красивою, але й приємною на дотик, адже вона буде супроводжувати вас протягом усього святкового дня. На сайті ви знайдете різноманіття матеріалів: від класичного шовку до сучасних інноваційних матеріалів. Якщо у вас є певні побажання або ідеї, не вагайтеся звертатися за допомогою до професіоналів, які допоможуть вам втілити ваші мрії в реальність.

0


Вы здесь » Житомирська хвиля » Новини житомирщини » Магазин тканин


Создать форум © iboard.ws Видеочат kdovolalmi.cz